Listopad 2010

Ahojky

5. listopadu 2010 v 21:17 | Samantha |  Já a blog
Páni, jak dlouho jsem tu nebyla? Téměř půl roku...
Čekala jsem, že už tu nebude nic nového, ale opět k některým mým povídkám a článkům přibyly komentáře od vás. 
Moc děkuju, ačkoli to tak nejspíš nevypadá, opravdu mě potěší, když zjistím, že tu není úplně mrtvo, ba naopak, že je tu živo i beze mne =). 

Vůbec nevím, co sem napsat, snad jen, že se mám fajn =)
Přítel je skvělej, já jsem změnila školu (třídní mi pila krev přes dva roky, bezduvodně si na mě zasedla) a teď jsem si o 10000% polepšila =) Takže jsem spokojená. 
Pište i vy, jak se máte a tak. Těším se na Vaše zážitky, poznámky atd. 

 -> udělám teď reklamu skvělý knížce (resp šestidílné sadě knih). <-

Jmenuje se to MLÁDÍ V HAJZLU a napsal to C.D.PAYNE. Mám je všechny půjčené od přítele a je to jedna z nejlepších věcí, co jsem kdy četla. Psáno formou deníku 14ti letého kluka Nica Twispa, kterýžto se z "obyčejného života" vymaní více než svéráznými způsoby. Pokud se chcete pobavit a uvolnit, je to nejlepší věc, kterou si číst! =) Přečetla jsem všech pět knih během asi tří týdnů (a to jsem chodila do školy a měla ještě spoustu dalších aktivit). Teď už jsem ve čtvrtině šesté a strašně mě mrzí, že "to tak rychle uteklo", a uvažuji o zakoupení nebo zapůjčení dalších knih tohoto super autora! =)

Závěrem - mějte se krásně a piště komentíky atd =) 

Vaše Samantha

P.S.:kdybyste někdo věděl o nějaké povídce na téma SS/HG, tak pls odkaz. Teď čtu od Bleska a když dlouho nic nepřidává, mívám absťák XD